ادعاهای عجیب درباره موبایلی که هنوز وارد بازار نشده!

شرکتی ادعا می کند تا ۲۰۲۰ موبایلی تاشو با دونمایشگر ارائه می‌کند.

شرکت Trning Robotics تصمیم دارد موبایل جدیدی بسازد. با وجود آنکه این شرکت چند موبایل نه چندان محبوب و ناموفق به بازار ارائه کرده، اما دوباره قصد دارد موبایل جدیدی بسازد.

این موبایل Turning HubblePhone نام گرفته و مجهز به دو نمایشگر است. هرچند موبایل تا ۲۰۲۰ ارائه نمی‌شود اما برچسب قیمت ۲۷۵۰دلاری آن بسیار عجیب است. به گفته شرکت این موبایل فناورانه در ژوئن ۲۰۲۰ عرضه می شود. دوربین این موبایل زوم ۱۵ برابری و قابلیت های مختلفی دارد. قیمت دستگاه ۲۷۵۰ دلار اعلام شده است.

Hubble Phone  دارای یک نمایشگر اصلی همراه نمایشگر ثانویه است.
موبایل مذکور تاشو است یا ممکن است چند مفصل داشته باشد تا نمایشگر در هر جهتی بچرخد. علاوه بر نمایشگر جالب، به نظر می رسد این موبایل چند دوربین دارد. یک حسگر اصلی و بزرگ بالای دستگاه است همراه آن یک بریدگی شبیه آیفون ایکس روی نمایشگر وجود دارد.

از این حسگر برای عکسبرداری و همچنین شناسایی چهره به کار می رود.
به گفته این شرکت سیستم دوربین به افراد اجازه می دهد تا کارهای مختلفی انجام دهند. به عنوان مثال کاربر می تواند با بیان کردن نام فرد رو به دوربین با او تماس بگیرد.

دوربین اصلی بخشی مهم از موبایل Hubble Phone به حساب می آید.   این دوربین مجهز به زوم ۱۵ برابر بصری است. همچنین نرم‌افزار ادیت ویدئو با قابلیت های متعددی دارد.
علاوه برتمام این موارد شرکت Trning Robotics ادعا می‌کند موبایل به وسیله دو تراشه اسنپ دراگون۸۵۵ فعال می‌شود.

البته کوالکام هنوز این تراشه را به بازار عرضه نکرده است.
این شرکت ادعاهای عجیبی درباره موبایل خود دارد. مانند آنکه با یکپارچه کردن فناوری‌های واقعیت مجازی و واقعیت افزوده و واقعیت ترکیبی MR همراه فناوری‌های دیگر تجربه‌ای جالب برای بازی‌های رایانه‌ای ارائه می کند.

منبع : آی سی تی پرس