حضور بهفارم در نمایشگاه تخصصی طیور استان گلستان – ۱۳۸۸

با به پایان رسیدن هشتمین نمایشگاه تخصصی دام و طیور گلستان مجموعه گزارشات پشتیبانان پردازش آسمان ارائه می گردد. مدیریت شرکت صمیمانه از حضور همکاران، کارشناسان و مرغداران عزیزی که ما را در این نمایشگاه همراهی نمودند سپاسگذاری می نماید.

گزارش مراسم افتتاحیه:
+ ساعت ۸ صبح : حضور تیم بازاریابی و فروش شرکت در محل غرفه و آمادگی جهت مراسم افتتحایه
+ ساعت ۱۰:۴۵ : حضور هیئت مدیره شرکت در محل غرفه

+ ساعت ۱۱ : با حضور ریاست محترم سازمان جهاد کشاورزی استان گلستان، معاونت محترم برنامه و توسعه استانداری استان گلستان و دیگر مقامات بلندپایه استان گلستان مراسم افتتحایه آغاز گردید .
+ ساعت ۱۱:۱۵ : سخنرانی مقامات بلند پایه پیرامون نقش صنعت طیور در چرخه صنعت کشور و گزارش مقامات استانی از وضعیت این صنعت در استان گلستان
+ ساعت ۱۳ : بازدید معاونت محترم برنامه و توسعه استانداری استان گلستان از غرفه بهفارم و ارائه توضیحات جامع توسط کارشناسان شرکت پیرامون نرم افزار بهفارم به ایشان.
ساعت ۱۳:۳۰ : بازدید جناب آقای مهندس جعفری، سازمان جهاد کشاورزی استان گلستان و جناب آقای مهندس اسفندیاری معاونت امور دام و طیور سازمان ار غرفه شرکت پشتیبانان پردازش آسمان. کارشنسان و اعضای هیئت مدیره شرکت با ارائه توضیحات کامل ضرورت استفاده از نرم افزار بهفارم را برای مرغداران کل کشور تشریح نمودند. همچنین جناب آقای مهندس جعفری نسبت به همیاری در طرح تجهیز مرغداران استان به این سیستم پیشرفته نظر مساعد خود را اعلام فرمودند.

با توجه به اینکه ساعات بازدید از ۱۶ الی ۲۲ می باشد اکثریت بازدید کنندگان از این نمایشگاه ساعت ۱۸ به بعد را جهت بازدید انتخاب کرده اند . حضور کارشناسان دام و طیور و مرغدارانی که از طریق وب سایت بهفارم (www.behfarm.com) با این نرم افزار آشنا شده اند در غرفه شرکت پشتیبانان پردازش آسمان باعث دلگرمی هر چه بیشتر تلاشگران عرصه تولید نرم افزار در شرکت پشتیبانان پردازش آسمان شده بود. در روز دوم این نمایشگاه ملاقات های بسیار مهم و حساسی پیرو همکاری های دوجانبه فی مابین شرکت های بزرگ کشور با شرکت آسمان صورت پذیرفت.

حضور جمع کثیری از متخصصان عرصه طیور کشور در روز سوم نمایشگاه بسیار حائز اهمیت بود. بسیاری از مرغداران استان های مازندران، خراسان شمالی و گلستان از غرفه شرکت آسمان بازدید و نسبت به خرید این سیستم مدیریتی اقدام نمودند. همچنین مدیریت امور دام سازمان جهاد کشاورزی استان های مازندران و خراسان شمالی نظر مساعد خود را جهت همکاری با شرکت پشتیبانان پردازش آسمان در زمینه تجهیز نرم افزاری مرغداران منطقه اعلام نمودند.